Aktuality

Veřejné závody Rokytnice 2016

VEŘEJNÝ ZÁVOD VE SLALOMU A OBŘÍM SLALOMU A OTEVŘENÝ PŘEBOR ODDÍLU VŠTJ EKONOM  - ROKYTNICE NAD JIZEROU 2016

Pro Všesportovní oddíl a Oddíl sjezdového lyžování

Za finanční podpory VŠTJ Ekonom Praha pořádá Všesportovní oddíl ve spolupráci s Oddílem sjezdového lyžování otevřený přebor oddílu ve slalomu a obřím slalomu v rámci otevřených závodů, které se pojedou v Rokytnici nad Jizerou.
Akce se bude konat jako víkendová od pátku 18.3.2016 večer do neděle 20.3.2016.
 


Po pátečním večerním příjezdu se v sobotu a v neděli přes den zúčastníme veřejných závodů, abychom vzájemně změřili své síly v brankách. Pokročilejší lyžaři si jistě troufnou i na závod ve slalomu.
Kdo si do slalomu netroufne, může jet jen obří slalom a jeden den volně lyžovat.

Podrobné rozpisy závodů najdete zde:

Zúčastnit se může úplně každý, je však třeba zaslat e-mail se jménem, datem narození a kontaktem na e-mail  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  do úterý 15. března. Následující den bude zaslána hromadná přihláška a budeme řešit ubytování. Kdo to nestihne, může se přihlásit mailem nebo před závodem na místě přímo pořadateli.
Pro všechny zájemce budou k dispozici závodníci a trenéři oddílu sjezdového lyžování, kteří Vám na požádání a bezplatně pomohou vylepšit vaši beztak vynikající techniku, popř. se vás pokusí zabavit jiným způsobem.
Ubytování a dopravu si každý platí ze svého. Startovné pro řádné členy oddílu se proplácí z rozpočtu, ostatní ze svého v sobotu ráno s tím, že jim následně bude proplacena zpět určitá částka až do vyčerpání celé výše finančního příspěvku od VŠTJ Ekonom.
Prvním 5ti přihlášeným vyplatíme příspěvěk ve výši 500Kč!

Dopravu nezajišťujeme, ale pomůžeme zkoordinovat co nejlepší vytížení osobních aut. Je možné dorazit i autobusem nebo vlakem, záleží, kde budeme ubytováni.
Ideální pro dokončení celé organizace je stavit se na tréninku ve středu 16. března od 17:00 hodin v tělocvičně na Žižkově.

Oddíl sjezdového lyžování VŠTJ Ekonom Praha