Všesportovní akce první sníh

Skol lyžařští nadšenci!

Je tady tradiční lyžařská akce, která se již dlouho pro nedostatek sněhu nemohla konat! Je pro všechny sněhumilné studenty VŠE, kterou za finanční podpory VŠTJ Ekonom Praha pořádá Všesportovní oddíl ve spolupráci s Oddílem sjezdového lyžování (OSLE).

Akce se bude konat jako víkendová od pátku 17.12.2010 večer (příjezd možný i později) do neděle 19.12.2010 (odjezd možný kdykoliv) s ubytováním v Rokytnici nad Jizerou.

 

V sobotu bude na programu buď volné lyžování, nebo fandění některým členům OSLE na závodě v obřím slalomu na Benecku. V neděli bude volné lyžování pod dohledem členů OSLE na některém blízkém vleku (Rokytnice nad Jizerou, Paseky nad Jizerou). V případě příznivých podmínek bude možné vyzkoušet jízdu v závodních tyčích.

 

Pro všechny zájemce budou k dispozici závodníci a trenéři OSLE, kteří Vám na požádání pomohou vylepšit vaši beztak vynikající techniku, popř. se vás pokusí zabavit jiným způsobem.

Ubytování bude pro přihlášené do pátku 10.12 zajištěno (pravděpodobně) v penzionu v Zelený. Pro ostatní se také pokusíme ubytování zajistit, ale bude již záležet na možnostech ubytovatele.

Jízdenky na vleky se budou kupovat vždy ráno na místě podle místa lyžování.

Dopravu nezajišťujeme, ale pomůže zkoordinovat co nejlepší vytížení osobních aut.

Příspěvek na tuto akci bude záviset na počtu přihlášených a celá částka poskytnutá od VŠTJ Ekonom bude rozdělena mezi přihlášené formou příspěvku na ubytování a jízdenky na vleku.

Přihláška odevzdaná nejpozději ve středu 15.12.2010 musí obsahovat jméno a příjmení zájemce, datum narození, e-mail a telefon. Také uveďte, kolik jiných zájemců případně můžete vzít do svého auta a odkud a kdy pojedete. Přihlášky je možné poslat mailem na "janecek zavinac datais tecka cz" nebo předat osobně během středečních tréninků OSLE (17.30-19.00 hod.) ve staré tělocvičně VŠE Petru Janečkovi (tel.: 603 237 228).

Vzhledem ke kapacitě ubytování a organizátorů je množství účastníků omezeno na 18 zájemců. Pokud počet zájemců překročí tuto hranici, budou bráni v časovém pořadí došlých přihlášek (při výpadku některého zájemce nastupují další náhradníci dle pořadí). Ostatním zájemcům je akce také přístupná, nelze však zaručit ubytování.