Dobronice 2011

Základní pokyny - Letní soustředění Dobronice 2011

Termín se blíží, je nás aktuálně 7 přihlášených účastníků, domluva na logistice (tam/zpět) je vhodná zejména po pondělním volejbalu, základní info viz níže:

Příjezd do střediska CTVS VŠE v Dobronicích (Dobronice u Bechyně, poblíž Tábora!) v sobotu 13.8. v odpol. hodinách.

S sebou: výbava na suchý trénink, tj. kolo (horské ev. trekové), boty na běhání-kros (vč. nočního OB, hodí se výkonná baterka-čelovka), boty na "umělou trávu" (obdoba antuky na tenisových, volejbalových, basketbalových hřištích), oblečení do nepříznivého počasí (déšť, chladno), plavky (na kajak/kanoe), sportovní vybavení (pokud máte: tenis/badminton - raketa / míče, florbal - hokejka, volejbal - chrániče).

Trénink: 4 x cca 1,5h (tj. 2 bloky dopoledne + 2 odpol.)

Doporučeně: lékárnička, iontové nápoje + doplňky stravy, min. výbava na údržbu kol, hudební nástroje

Stravování: plná penze (menza) na místě, (ev. kapesné na případné dokrmování + večerní pitný režim

Ubytování: v chatkách, společné sprchy + WC

Skol! Iggy

__________________

Ahoj,

Jako každý rok, i letos se bude konat letní soutředění v Dobronicích v tomto termínu:

13-20.8.2011 (od soboty do soboty)

Týdenní pobyt v Dobronicích včetně polopenze je ideální pro přípravu na nadcházející lyžařskou sezónu. Program bude zaměřený nejen na lyžařský trénink, ale bude se jezdit i na kolech, hrát volejbal, florbal, budeme běhat oblíbené orientační běhy (i v noci s baterkou), plout na vodě, lézt v lanovém centru atd. Večerní kulturní program bude zajištěn.

Hromadné přihlašování je již ukončeno, dále je možné individuálně dle informací na http://vstje.vse.cz/ - zároveň informujte vedoucího výpravy Iggyho, že jedete také.

 

Cena: Studenti VŠE - 2.500,- Kč

 

Členové VŠTJ - 3.400,- Kč

Hosté - 3.800,- Kč, Děti - 2.000,- či 500,- Kč

Do konce tohoto měsíce proto vybíráme peníze od těch, kdo jsou již rozhodnutí se kurzu zúčastnit - jedná se o pravděpodobně nevratnou záležitost, takže v případě neúčasti si musíte najít náhradníka.

Kdo je již rozhodnutý o účasti, ať částku za kurz pošle do konce května na účet 670100-2202085881 / 6210 (mBank) s identifikací od koho to je. Při pozdějším přihlášení nebudete mít účast jistou a budete se již přihlašovat individuálně.

Na pobyt bude příspěvek z oddílového rozpočtu.

Kdo s námi ještě nebyl a chce se dozvědět víc, má možnost ve středu na tréninku nebo zde http://osle.rajce.idnes.cz/ nebo na http://vstje.vse.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=62:kurz-absolvent-2010&catid=2:clankyy

Papa

Přihlášení:

Iggy

Sandra

Alice

Michal

MartinH

Mokrouš

Lenka